Adalar İkinci El Eşya

Adalar İkinci El Eşya Alım Satım

Adalar ikinci el eşya firması adı altında eskimiş, kullanmadığınız eşyaları alım işleri yapmaktayız. Her insanın evinde bulunan eşyalar zamanla eskir, bozulur veya kırılır. Bu gibi durumlarda müşterilerimiz eşyalardan kurtulmak için ilk akıllarına gelen çöpe atmak olur. Fakat bunun yerine ikinci el alım satım yapan firmalara teslim etmeyi akıllarından dahi geçirmedikleri durumlar olabiliyor. Adalar ikinci el eşya mağazamızda bin bir çeşit eşyalara sahibiz. Gelen müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte olarak firmamızı eksiksiz bir ürün amacı olarak kurduk.

İkinci El Eşyaları Nereden Buluruz?

Adalar ikinci el eşya firmamız her ilçe de olup birden fazla mağazamız bulunmaktadır. Yani her yerde ikinci el eşya bulabilme imkanına sahibiz.  Bazı insanlar eşyalarını yıllardan beri kullanıp eskidikten sonra yenisi ile değiştirmeye karar veriyor. Bazıları da memur veya öğrenci olan kişiler eşyaları alıp gitme vakti olduğu zaman eşyaları götürmeyi istemiyor. Bizleri arayarak eşyaların ekspertizini yapıp onları kendi elemanlarımızla taşıyıp mağazamıza getiriyoruz. Küçük kontroller sonunda sorunlu olan yerlerin olup olmadığı anlaşılınca tamir işlemleri sonrası eskisinden daha sağlam hale getiriyoruz. Her mahallede her ilçede muhakkak eşyalarını satmak isteyip fakat kimin eskileri alacağını kara kara düşünen insan olmak yerine direkt olarak firmamızı arayıp bize satmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

İkinci Elden Alınan Eşyalar Bozuk Çıkar Mı?

Adalar ikinci el eşya firmamız yıllardan bu zamana kadar kazanmış olduğu bu güveni tüm müşterilerimize karşı yansıtmaktayız. Mağazamızda bulunan her türlü eşyaların bize geldiği ilk günden itibaren gerekli kontrolleri yapılıyor daha sonra uzman arkadaşımız onları tamir ettikten sonra satışa sunuyoruz. Bazı müşteriler eşyaları satarken herhangi birinin bozuk veya kırık olduğuna dair bilgi vermiyorlar. Bunun tek sebebi olarak fiyatının düşmesinden korktukları için olarak açıklıyorlar. Bu tür düşüncelerle hareket eden insanlar bizi kandırdığını düşünerek kar kazandığını düşünüyor. Böyle olaylarla karşılaşmamak adına eşyanın ne tür arızaya sahip olup olmadığını muhakkak soruyoruz. Ona göre fiyat bilgisi sunup satın alma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Güvenin adresi olan firmamız ile alışverişi korkmadan yapabileceğinizi belirtmek isteriz.

İkinci El Eşya İçerisinde Hangi Seçenekler Var?

İkinci el eşya deyince insanın aklına hemen hemen tüm eşyalar gelmektedir. Bunlardan en sık alınıp satılan olanlar mobilya ve beyaz eşyadır. Durumu olmayıp evine iki kanepe almak isteyenler ikinci el eşya satan yerlere uğramadan geçmiyorlar. Bazen öğrenci bazen de yeni evlenen çiftler ikinci el eşya almayı tercih ediyorlar. Bazı insanların durumu çok iyi olduğu zaman sık sık eşyaları değiştiriyorlar. Bu da hem bizim hem de müşterilerimizin hoşuna gidecek durum haline dönüşüyor. Sıfır ayarında gelen mobilya ve beyaz eşyalar müşterilerin gözünden kaçmadan daha uygun fiyatlara onlara sahip olabiliyor. Sadece mobilya ve beyaz eşya değil aynı zamanda küçük ev aletleri, yemek masası, halılar ve avize gibi birçok ürün yelpazesine sahibiz.

Eşyaların Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Her eşyanın kendisine has bir özelliği ve değeri vardır. Son yıllarda eski varaklı modeller çıkarak tekrar o dönemleri yaşatmak istiyorlar. Antika sahibi olan bir kişi varaklı modellerini önemli bir sebepten dolayı satışa sunmak zorunda olabiliyor. Bunlar gibi değerli ve özel mobilyaların fiyatı diğerlerine göre daha yüksek olacaktır. Durum beyaz eşya konusunda da aynıdır. Yeni model çıkan ürünlerin eski modele göre fiyat farkı olacağı için satışı ve alınışının payı bu şekilde hesaplanıyor. Eşyaların değerinden anlayan uzman ekspertiz ekibimiz evlerinize kadar gelerek sizleri mutlu edecek fiyat teklifi ile evinizden ayrılır. Geriye sadece taşımak kalıyor. Siz elinizi bile değdirmeden ekibimiz bütün eşyaları alıp mağazamıza getirip satışa çıkarılacaktır.

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yazar hakkında: www.ikincielesyaalsat.net

www.ikincielesyaalsat.net ; 1999 Yılında İstanbul Küçükyalıda Kurulmuş olup ilk günden bugüne Kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi ilke edinmiş olup yılların verdiği tecrübe ile İkinci El Eşya Alım Satım Hizmetini En iyi şekilde yürütmektedir.Uzun yıllardan beri mutlu ve her zaman kalıcı müşteriler edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?