Ataşehir İkinci El Eşya

Ataşehir İkinci El Eşya Alım

Ataşehir ikici el eşya hususunda en tecrübeli ve garantili iş yapan bir firmayız. Tüm eski eşyaları değerinden fiyat biçerek müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz. Eşyaların zamanlar yıpranması eskimesi ya da kırılması sebebiyle insanlar hemen çöpe atma taraftarı oluyorlar. Bunu yerine ikinci el eşya alımı yapan yerlere vererek eski eşyalarınızdan para kazanabilirsiniz. Mağazamızda bulunan eşya çeşitliliği ile tüm müşterilerin aradığı şeyleri burada en uygun fiyatlara bulmaları mümkündür. Bazı müşteriler ikinci el eşya deyince ilk akıllarına gelen eski yırtık, şeylerin satıldığı yer olarak bir algı oluşuyor. Ataşehir de ve birçok ilçede bulunan mağazamızda en elit eşyaların yanı sıra normal derece eşyaları da bulabilirsiniz.

Eşyaları Alma Aşaması Nasıl Gerçekleşiyor?

Ataşehir ikinci el eşya mağazamıza ulaşıp bize eşyanızı satmak istediğinizi bildiriyorsunuz. Eşyalarınızın kaç adet olduğunu söyledikten sonra sizlerden onların bir fotoğraflarını talep ediyoruz. Gerekli fotoğrafları inceleyip evinize eşyaların değerini doğru biçmek adına bir ekspertiz ile geliyoruz. Eşyalarınızı pazarlık yaparak sizi ve bizi mutlu edecek şekilde anlaştıktan sonra siz elinizi bile değdirmeden kendi ekibimizle eşyaları taşıyoruz.  İkinci el eşya satmak istediğinizde bize kolaylıkla ulaşabilir eşyalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Ödemeler Nasıl Gerçekleşiyor?

Bize verdiğiniz eşyalarınızın gerçek fiyatı üzerinden anlaştıktan sonra satıcının isteğine göre ister nakit isterse hesabına yatırabiliyoruz. Ama çoğu satıcı günümüzde gelişen ve yaygınlaşan güvensizlik sebebiyle o anda nakit almayı daha çok tercih ediyorlar. 

İkinci El Eşya Konusunda Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ataşehir ikinci el eşya konusunda hiç tereddüt etmeden bize güvenebilirsiniz. Sadece eşyaları satmak için değil almak içinde bize gelebilirsiniz. Mağazamızda bulunan tüm eşyalar modernliğini yitirmemiş oldukça sağlam eşyalardır. Alacağınız her ürünü istediğiniz kadar inceleyebilir ona göre fiyatta pazarlık yapabilirsiniz. Bizi tercih etmenizdeki diğer bir unsur da satacağınız veya alacağınız eşyaları ücret istemeden kendi eleman ve araçlarımızla taşımayı gerçekleştiriyoruz.

Firmamızda Bulunan Ürün Çeşitliliği

Firmamızda isteğe ve ihtiyaca göre birçok çeşit ürünlere bulabilmeniz açısından sizler için onları satın alıp bünyemizde bulundurmaya gayret ediyoruz. İnsanlar taşınma sırasında fazla eşyalarını götürmek yerine ikinci el alımı yapan yerlere vermeyi tercih ediyorlar. Bunun dışında oldukça borç içinde olan insanlarda yep yeni eşyaları satıp borçlarına yatırmayı hedefliyorlar. Bu şekilde mağazamızda bulunan eşyalar oldukça yeni ve çeşitlidir. Çeşitlerini saymak gerekirse, yemek masaları, televizyon, mobilya, halı, beyaz eşya, küçük ev aletleri ve büyük ev aletleri olmak üzere birden fazla ürün yelpazesine sahibiz. Bize gelen müşterilerimizin çoğu fazla kullanılmamış beyaz eşya ve yeni gibi görünen mobilyaları daha çok tercih ediyorlar. Son yıllarda beyaz eşya, mobilya ve elektronik aletlere gelen zamlar nedeniyle en çok televizyonlara olan ilgileri artmaktadır.

İkinci El Eşyaları Kimler Alır?

Ataşehir ikinci el eşya alımı ve satışını yapan firma olarak birçok insanın ne tür ürünlere daha çok ihtiyaçları olduğunu gözlemledik. İnsanlar ülkemizin ekonomik krizi nedeniyle bazı nedenlerden dolayı yeni eşya alamıyorlar. Bu durumda ikinci el eşya satan firmalara gitmekten başka seçenekleri olmadığı için bu firmalar onlara daha cazip gelebiliyor. Özellikle başka şehirde okuyan öğrenciler bir sene veya iki senelik duracağı evine yeni eşya almak yerine onu idare edebilecek ikinci el eşyaları almak onlara daha mantıklı geliyor. Sadece öğrenci değil kirada yaşayan birçok insan kendi evi olmadığı için yeni eşya almak yerine sıfır ayarında eşyaları alarak bunları bir süre kullanmayı daha sonra taşınırken tekrar yenisi ile değiştirmeyi kendilerine bir seçenek olarak sunabiliyorlar. Sizlerde eşyalarınızı vermek veya yeni eşya almak,satmak istiyorsanız firmamızı arayarak en uygun fiyata en kaliteli eşyalara sahip olabilir ya da satabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yazar hakkında: www.ikincielesyaalsat.net

www.ikincielesyaalsat.net ; 1999 Yılında İstanbul Küçükyalıda Kurulmuş olup ilk günden bugüne Kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi ilke edinmiş olup yılların verdiği tecrübe ile İkinci El Eşya Alım Satım Hizmetini En iyi şekilde yürütmektedir.Uzun yıllardan beri mutlu ve her zaman kalıcı müşteriler edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?