BAHÇELİEVLER ESKİ EŞYA ALANLAR

BAHÇELİEVLER ESKİ EŞYA ALANLAR

İş yerleri birçok mobilyanın, beyaz eşyanın, elektronik eşyanın olduğu yerlerdir. Personellerin kullandığı bu eşyalar ise zaman içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı kullanım dışı kalabilir. Özellikle yeni bir ofise taşınma durumu gerçekleştirildiğinde eski eşyaları nakletmek sorun teşkil edebilir. Eğer yeni eşya alma planları da varsa eski eşyaların elde çıkarılması istenebilir. Bahçelievler ikinci el eşya alanlar olarak sizlerin bu ihtiyacınıza karşı en iyi şekilde cevap vererek ikinci el eşya alımı yapmaktayız.

İstanbul ilinde hizmet veren firmamız eski eşya alımı yaparak sizin mobilya, elektronik eşya, antika eşya, spot eşya, beyaz eşyalarınızı değerinde almaktadır. Yeni ofisinize giderken eşyalarınızı verecek bir yer bulamıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Eşyalarınızın tam değerinde alım işlemlerini gerçekleştiren firmamız sayesinde eski eşyaları atmak yerine onlardan bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu yeni ofisiniz içinde bir maddi kaynak anlamına gelmektedir.

Bahçelievler 2.el eşya alan yerler olarak verdiğimiz hizmette ofisinizdeki eşyaları aynzamanda en hızlı şekilde satma imkanından da yararlanabilirsiniz. Satış için herhangi bir ilan vermenize veya beklemenize gerek yok. İlan vermek için ek ücret ödemenize de gerek yok. Yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek eski eşya alımı için gerekli incelemelerin yapılmasını sağlamaktır. Sizlerle yapılacak olan alım işlemlerinde herhangi bir ücret talep edilmez. Sadece eşyalarınızı satarsınız ve bu işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Ofisinizde bulunan ve satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını bizlere Whatsapp uygulaması üzerinden gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz fotoğraflara istinaden yapılacak olan incelemeler ile sizlere eşyalarınız için fiyat teklifi verilmektedir. Sizin fiyat teklifini kabul etmeniz ile alım süreci hemen başlamaktadır. Bahçelievler spot eşya alım satım işlemleri ile sizlere hizmet sunan firmamız eşyalarınızı ücretsiz olarak adresinizden almaktadır. Böylelikle nakliye işlemleri ile de ilgilenmeniz gerekmemektedir. Bütün nakliye süreci tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Bahçelievler eski eşya alan kurumumuz bu hızlı hizmetinin yanı sıra nakit ödeme yaparak da satışınızı hemen gerçekleştirmekte. Böylelikle ofisinizde bulunan ikinci el eşya ürünlerini değerlendirmek için uzun süreler beklemenize hiç gerek yoktur. Bizimle iletişime geçerek en kısa zamanda eşyalarınızı nakde çevirme imkanını kullanabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yazar hakkında: www.ikincielesyaalsat.net

www.ikincielesyaalsat.net ; 1999 Yılında İstanbul Küçükyalıda Kurulmuş olup ilk günden bugüne Kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi ilke edinmiş olup yılların verdiği tecrübe ile İkinci El Eşya Alım Satım Hizmetini En iyi şekilde yürütmektedir.Uzun yıllardan beri mutlu ve her zaman kalıcı müşteriler edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?