Çekmeköy İkinci El Eşya

Çekmeköy İkinci El Eşya

Çekmeköy ikinci el eşya alan firmalara Çekmeköy civarında ikinci el eşya alım satım işleriyle uğraşan firmamız ikinci el eşyalarınızı yüksek fiyatlarla sizden almaktadır. Kazancınızı nakliye firmalarıyla paylaşmak zorunda kalmadan makul ve yüksek fiyatlara bizlere satabilirsiniz. Bu işlem sizler için karlı bir yöntemdir. Çok kolay ve pratik bir şekilde satmak istediğiniz eşyanın fotoğrafını çekip bize gönderiyorsunuz. Bizler de exper kadromuzla belirli bir fiyat teklifi yapıyoruz. Ayrıca en kısa sürede veya firmayla anlaşacağız gün içerisinde kapıda nakit ödeme imkanıyla nakit bir şekilde veya isteğe göre değiş tokuş ya da EFT yoluyla gönderebiliyoruz. Hizmet anlayışımız bu kadar kolay ve pratiktir. Siz de dilerseniz bu şekilde az kullanımı ya da tekrar kullanıma uygun eşyalarınızı bize satabilirsiniz.

İkinci El Eşya alan Yerler

Çekmeköy ikinci el eşya alan yerler arasında yer alan firmamıza ikinci el ürünlerinizi gönül rahatlığı ile satabilirsiniz. Özellikle çeşitli bahanelerle evinizde yer alan, artık ihtiyacınız olmayan ya da kullanmadığınız eşyaları gönül rahatlığıyla bizlere satabilirsiniz. Daha küçük bir eve taşınabilir ya da mevcut evi çeşitli sebeplerden ötürü kapatmak zorunda kalabilirsiniz. Bahaneniz her ne olursa olsun, ikinci el eşyalarınız tekrar kullanıma uygun olduğu zaman ikinci el eşya alan firmamızla iletişime geçip satabilirsiniz. Artık kullanmadığınız eşyalara sokaklara ve çöplere atmak zorunda değilsiniz. Spotçu diye tabir edilen bu yerler ikinci el eşya alıp satılan yerlerdir. Hatta İstanbul’un muhtelif yerlerinde ikinci el eşya alıp satan spotçu çarşılar da mevcuttur.

İkinci el Eşyalarımı Nasıl Satabilirim?

Çekmeköy ikinci el eşya alıp satan firmamız ile iletişime geçerek kolayca satabilirsiniz. İkinci El eşyanız ne olursa olsun eğer tekrar kullanıma uygunsa satın alıyoruz. Öncelikle satmak istediğiniz eşya ve eşyaların fotoğraflarını çekerek bize atabilirsiniz. Dilerseniz bu aşamada birkaç yere, uygulamalara da sanal platformlarda vs fiyat araştırması yapabilirsiniz. Ancak hiç kimse bizim gibi size ücretsiz nakliyat imkanı sunmaz. Ekibimiz satmak istediğiniz eşya ve eşyaları inceledikten sonra size bir fiyat teklifi sunar. Tabi burada ücretsiz nakliyat imkanını da göz önünde bulundurarak fiyatı karşılaştırma yapabilirsiniz. En kısa sürede veya anlaşıldığı zaman diliminde fiyatta anlaşılırsa adresinize gelerek teslim alıyoruz. Hiç bir nakliye masrafı ödemediğiniz için de kazancınızın tamamını koruyarak avantajlı ve görece olarak yüksek fiyatlarla bize satmış oluyorsunuz.

İkinci El Eşya Kapsamı

İkinci el eşyalar çeşitli kapsamlarda yer alan ürünlerdir. İkinci el eşyalınızı en yüksek fiyat teklifleri ve ücretsiz nakliye imkanıyla sizlerden almaktayız. Nakit ve kapıda ödeme, EFT, değiş tokuş gibi dilediğiniz şekillerde ödeme yapıyoruz. Mobilyaları beyaz eşyalar, elektronik eşyalar, ofis mobilyaları, bilgisayar, cep telefonu, oturma odası, yatak odası takımları gibi evlerde kullandığınız aklınıza gelebilecek her türlü ev tekstili ve mobilyaları alıp satmaktayız. Ayrıca ikinci el eşyalarınız olarak bahçelerinizde kullandığınız masa, mobilya takımları, salıncaklar da eğer kullanılabilir ve ikinci el alım satıma uygunsa yüksek fiyatlara sizlerden alıyoruz. Dilerseniz en kısa süre içersinde, aynı gün veya kararlaştıracağımız zaman dilimlerinde ikinci el eşyalarınızın alım ve satım işleminizi gerçekleştirebiliriz.

İkinci El Eşya Fiyatları

İkinci el eşya fiyatları eşyanın türüne, boyutlarına ve kullanım değeri ve durumuna göre değişiklik gösterir. Firmamız uzun yıllardır bu işi yapmakta olup; büyük ve sürümden kazanan bir firma olduğu için düşük bir kar marjı koyarak ikinci el eşyalar satmaktadır. Sizlerden yüksek fiyatlara alıp, görece olarak piyasaya oranla daha düşük fiyatlara müşterilerine satmaktadır.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yazar hakkında: www.ikincielesyaalsat.net

www.ikincielesyaalsat.net ; 1999 Yılında İstanbul Küçükyalıda Kurulmuş olup ilk günden bugüne Kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi ilke edinmiş olup yılların verdiği tecrübe ile İkinci El Eşya Alım Satım Hizmetini En iyi şekilde yürütmektedir.Uzun yıllardan beri mutlu ve her zaman kalıcı müşteriler edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?