FATİH İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

fatih spot eşya alanlar

Fatih İkinci El Eşya Alanlar

İnsanlar bazı durumlarda taşınma ihtiyacı duymaktadır. İş dolayısı ile tayinin çıkması, yeni bir alındığı için eski evden ayrılma gibi birçok nedenden dolayı ev değiştirebilmektedir. Bazı durumlarda ise yeni evine yeni eşyalar ile gitmek gerekebilir. Böyle durumlarda ise eski eşyaların ne yapılacağı düşünülür. Fatih ikinci el eşya alanlar olarak sizlerin karşılaştığı bu tarz durumlarda eski eşya olan ürünlerinizi almaktayız. Böylelikle sizlerde ikinci el eşya olarak gördüğünüz ve satmak istediğiniz ürünleri hemen anında değerlendirebilirsiniz.

Eski eşyalarınızı verecek bir yer bulamıyorsanız onları nakde çevirebilirsiniz. Bu durum özellikle iş yerlerinde sıklıkla görülmektedir. İş yerlerinde bulunan elektronik eşyalar, mobilyalar, beyaz eşyalar böyle durumlardan elden çıkarılmak istenebilir. Firma olarak ihtiyacınız olan böyle durumlarda eşyalarınızı hemen almaktayız. Ayrıca satışlar için hızlı bir şekilde işlemleri tamamlayan firmamız sayesinde beklemenize hiç gerek yok.

Satmak istediğiniz antika eşya, mobilya, beyaz eşya, televizyon, müzik aleti gibi ürünlerin öncelikle fotoğraflarını çekmelisiniz. Fotoğraf çekerken de ortamın aydın olmasını ve eşyaların detaylarının incelenebileceği şekilde çekilmesini sağlamanız incelemelerimizin daha iyi yapılması için önemlidir. Fotoğrafları detaylı olarak çektikten sonra bu fotoğrafları bizlere ulaştırmalısınız. Bu konuda sizin kolay bir şekilde işlemleri başlatabilmeniz için Whatsapp uygulaması üzerinden bizlerle iletişime geçmeniz sağlanmaktadır. Whatsapp numaramızdan fotoğrafları göndermeniz yeterlidir. Personellerimiz gerekli incelemeleri hemen yapmaktayız.

Fatih 2.el eşya alan yerler olarak inceleme sonrasında sizlere her eşyanız için ayrı fiyat teklifi verilmektedir. Bu teklifi kabul etmeniz üzerinde hemen alım işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca eşyalarınızı alırken de nakliye süreci ile ilgilenmenize gerek yoktur. Fatih spot eşya alım satım işlemlerini yapan firmamız ikinci el eşya, spot eşya gibi birçok eşyanın alım satım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Fatih eski eşya alanlar olarak verdiğimiz bu hizmette aynı zamanda ödemelerinizi nakit olarak yapmaktayız. Eşyalarınızı adresinizden almaya geldiğimizde gerekli işlemleri yürütmekte ve sizlerle anlaşılan ücret nakit olarak ödenerek eşyalarınız alınmaktadır. İstanbul ilinde hizmet veren firmamız herhangi bir bölgeye kendi araçları ile ulaşmaktadır. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde eşyalarınızı kolay, değerinde ve hızlı bir şekilde satmanın keyfini sürebilirsiniz.

22

Yazar hakkında: www.ikincielesyaalsat.net

www.ikincielesyaalsat.net ; 1999 Yılında İstanbul Küçükyalıda Kurulmuş olup ilk günden bugüne Kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi ilke edinmiş olup yılların verdiği tecrübe ile İkinci El Eşya Alım Satım Hizmetini En iyi şekilde yürütmektedir.Uzun yıllardan beri mutlu ve her zaman kalıcı müşteriler edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?