GÜNGÖREN 2. EL EŞYA ALAN YERLER

güngören ikinci el kurutma makinesi satan yerler

Güngören 2. El Eşya Alan Yerler

Nakit ihtiyacımız ortaya çıktığında fazla olan ikinci el eşya satmak oldukça doğru bir karardır. Kullanmadığınız ve sizlere gerek olmayan eşyaları değerlendirerek nakit ihtiyaçlarınızı karşılama imkanınız bulunmaktadır. Eşyalarınızı satmak içinde onları ilan vererek internette satmayı düşünebilirsiniz. Ancak internet üzerinden yapacağınız satışlarda bazı dezavantajlarda sizleri bekliyor olacaktır. Güngören ikinci eşya alanlar olarak sizlerin eşyalarını hemen almaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde beklemenize hiç gerek yok.

İnternette ilanlar vermek için öncelikle bütün eşyalarınızın fotoğraflarını çekmeniz gerekecektir. Ayrıca ilanlar için açıklamalar yazmak ve düzenlemeniz gerekir. Diğer yandan birçok sitede ilanınızı yayınlamak için ilan ücreti de  vermeniz gerekebilir Bu kadar uğraştan sonra ise beklemeniz gerekecektir. İlan verme sürecini bitirmiş olsanız dahi eşyalarınızın hemen satılması oldukça zor bir ihtimaldir. Bir diğer yandan günlerce hatta aylarda bekleseniz dahi eşyanız satılmayabilir. Böyle durumlar özellikle acil nakit ihtiyacı olanlar için oldukça sorun teşkil eder. Ancak Güngören 2.el eşya alan yeler olarak verdiğimiz hizmetimizden yararlandığınızda hiç beklemenize gerek yok.

Eşyalarınızı ilan vererek satsanız dahi nakliye sürecini yürütmeniz gerekecektir. Burada özellikle eğer eşyalarınız büyük boyutlarda ve ağırsa nakliye sorun olacaktır. Ancak Güngören spot eşya alım satım yapan firmamız ile iletişime geçerek eşyalarınızı satmak istediğinizi belirttiğinizde eşyalarınız hızlı bir şekilde alınmaktadır. Bu işlemleri başlatmak için bizlere satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir. Gerekli olan inceleme işlemleri sonrasında sizlere hızlı bir şekilde dönüş yaparak eşyalarınızın fiyatlarını bildirmekteyiz.

Sizlere verdiğimiz fiyat teklifini kabul etmeniz ile İstanbul’da istediniz adresten eşyalarınız hemen alınmaktadır. Böylelikle hem eski eşya olarak ilan verdiğiniz ürünlerin satılması için günlerce beklemez hem de nakliyesi için çalışmanıza hiç gerek kalmaz. Firmamız antika eşya, spot eşya, beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, müzik aletleri gibi birçok ikinci el eşya satmanız mümkündür.

Güngören eski eşya alanlar olarak verdiğimiz bu hizmetimizde aynı zamanda ödemelerimiz anında ve nakit olur. Böylelikle acil nakit ihtiyaçlarınızı çok kısa bir süre içerisinde karşılamanın keyfini sürebilirsiniz. Sizlerde bu hizmetten yararlanmak ve eşyalarınızı değerinde satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar hakkında: www.ikincielesyaalsat.net

www.ikincielesyaalsat.net ; 1999 Yılında İstanbul Küçükyalıda Kurulmuş olup ilk günden bugüne Kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi ilke edinmiş olup yılların verdiği tecrübe ile İkinci El Eşya Alım Satım Hizmetini En iyi şekilde yürütmektedir.Uzun yıllardan beri mutlu ve her zaman kalıcı müşteriler edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?