Sancaktepe İkinci El Eşya

Sancaktepe İkinci El Eşya

Marmara bölgesinde yer alan Sancaktepe, İstanbul’un önemli ilçelerinden biridir. İki yüz elli bine yakın nüfusu olan ilçe Anadolu yakasında yer alır. İlçe nüfusunun ihtiyaç ve giderlerini karşılamak üzere çok fazla işletme ve işyeri burada bulunur. Bu işyerlerinden biri de insanların uygun fiyatlarla yardımına koşan Sancaktepe ikinci el eşya firmasıdır. Firma aynı zamanda kullanılmayan eşyaları da değer kaybettirmeden değeri ölçüsünde alıyor. Bu şekilde eski eşyalar çöpe giderek çevre kirliliğine neden olmadan yeniden değerlendirilirler. Firma aldığı tüm eşyaların bakım ve tadilatını yaptıktan sonra uygun fiyatlarla müşterilerini memnun etmeye çalışıyor. Bu memnuniyeti eşyasını aldığı insanlarda da aynı şekilde sağlıyor.

Kaliteli Hizmetler

Sancaktepe ikinci el eşya alım satımı yapan firmamız müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmak için sürekli uğraşıyor. Bu sebeple aldığı tüm eşyaların kullanılabilecek düzeyde olanların bakımlarını ve eksik parçalarını yaptırarak onlara yeni bir görünüm vermeye çalışıyor. Aynı şekilde beyaz eşya ve teknolojik cihazlarında tamirlerini yaparak uzun ömürlü olmaları için bakımlarını yapıyor. Satın almak isteyen tüm müşterilerini kaliteli ve uzun ömürlü ürünler tedarik etmeye çalışıyor. Özellikle öğrencilere, bekârlara ve maddi durumu yeni eşya almaya elverişli olmayan ailelere katkı sağlamak için hizmet veriyor. İsteyenlere tüm ev eşyalarını diziyor isteyenlere ise tekli eşyalar satıyor. Fakat firma tüm bu işleri yaparken müşterisinin bütçesini de hesaba katıyor.

İkinci El Eşya Alım Satımda Güvenli Ortam

Sancaktepe ikinci el eşya alımı yapan firmamız sizlere güvenli alıveriş yapma olanağı tanıyor. Firmamız satmak istediğiniz tüm eşyalarda eşyanın değeri ne ise ona göre bir ücret belirliyor. Çünkü bazı firmalar fırsatçılık yapmak için eşyaların değerini büyük oranda düşürüyor. Bu durum mal sahiplerinin büyük kayıplar yaşamasına neden oluyor. Özelikle az kullanılan ve tadilat ile yeni gibi görünen eşyalar çok düşük fiyatlara gidiyor. Ama firmamız şeffaf alışveriş örneği ile sizlere yardımcı oluyor.  Bu şekilde müşterilerimiz ile aramızda güvenli bağların oluşmasını amaçlıyoruz. Firma olarak yapacağımız alım satım işlemlerinde müşterilerimizin çıkarlarını düşünerek onlarında yapılan alışverişlerde karlı çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Eşyalarınızı Atmayın Satın

Sancaktepe ikinci el eşya firması olarak evlerinizde kullanmadığınız eşyalarınızı bizlere satarak yeniden değerlendirebilirsiniz. Biz firma olarak yıpranan eşyalarınızı alıp tadilatını yapıyoruz. Özellikle evini yenileyen ailelerin eski eşyalarını alıp onları yeni gibi hazırlıyoruz. Değerlendirilen eşyalar uygun fiyatlarla satılıyor. Maddi durumu iyi olmayan aile ve öğrencilere ev kurmaları noktasında destek veriyoruz. Alınan her eşya bir şekilde değerlendirilmeye çalışılıyor. Evlerinize gelerek eşyalarınıza bakıp ve ona göre bir ücret belirliyoruz. Birçok insan eşyalarını değerlendirmek yerine çöp kutusuna atıyor ve bu şekilde çevre kirliliğine neden oluyor. Oysa bizim gibi ikinci el eşya alan firmalar hem satan kişilere kazanç sağlıyor hem de uygun fiyatlara satıyoruz.

Geri Dönüşüme Uğrayan İkinci El Eşyalar

İkinci el eşyalar, alındıktan sonra bakımları yapılır. Alınan eşyaların tadilatı, tamiratı ve eksik parçaları tamamlanır. Alınan eşyaların bir kısmı da eğer kullanılamayacak durumda ise geri dönüşüme uğruyorlar. Bunlar, bazı ürünlerin hammaddesi olarak yeniden değerlendiriliyor. Bu şekilde ülke ekonomisine büyük katkılar sağlanıyor. Doğaya ve çevreye atılan ürünlerin yok olması yüzlerce yıl sürebiliyor. Oysa geri dönüşüm sayesinde doğaya zarar verilmeden ürünler yeniden kullanılabiliyor. Bu şekilde gelecek nesillere temiz bir dünya kalmış olacaktır. Sizlerde bizden bu hizmeti almak isteseniz Sancaktepe ikinci el eşya firmasını arayabilirsiniz. Eşyalarınızı değer kaybetmeden bize satabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yazar hakkında: www.ikincielesyaalsat.net

www.ikincielesyaalsat.net ; 1999 Yılında İstanbul Küçükyalıda Kurulmuş olup ilk günden bugüne Kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi ilke edinmiş olup yılların verdiği tecrübe ile İkinci El Eşya Alım Satım Hizmetini En iyi şekilde yürütmektedir.Uzun yıllardan beri mutlu ve her zaman kalıcı müşteriler edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?