Şile İkinci El Eşya

Şile İkinci El Eşya

Şile ikinci el eşya fiyatları konusunda müşterilere sunduğu uygun seçenekleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktadır. Şile İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Karadeniz kıyısında yer alan doğal güzellikleri ile bilinen bir ilçesidir. Şile sakinliği temiz havası ve güzellikleri ile insanları kendine cezbetmektedir. Hayatta doğal akışı içerisinde kullanılan insanların ihtiyaçlarını karşılamak, hayatı kolaylaştırmak için üretilen cansız nesnelere eşya denilmektedir. Eşyalar kendi arasında ana gruplara ayrılmaktadır beyaz eşya ev eşyası ve daha birçok sınıflandırma mümkündür. Eşyalar zamanla kullanılarak işlevlerini yitirebilirler. İlk üretildikleri andan itibaren bazı firmalar belli tarihlere kadar eşyalarına garanti vermektedirler. Bir kere dahi olsa kullanılan eşyalar ikinci el sınıfına girerler.

İkinci El Eşya ile Spot Eşya Aynı mı?

Şile ikinci el eşya ve spot eşyalar uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerin hizmetine sunmaktayız. Spot eşya hiç kullanılmadan bazı firmaların stok fazlası veya tanıtım amacıyla üretmiş oldukları ürünlerin piyasaya sunduğu eşyalardır. Spot eşya kesinlikle sıfır ve hiç kullanılmamıştır. İkinci el eşya ise en az bir defa kullanılan eşyalardır. Firma olarak müşterilerimize sattıktan gerek spot gerekse de ikinci el eşya olsun belli bir süre garanti vermekteyiz. Sizlerde değerinde eşyalarınızı satmak veya uygun fiyat seçenekleri ile ikinci el eşya almak isterseniz bizleri ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınız gerçek piyasa değerinde alınarak herhangi bir zarara uğramanıza engel oluyoruz. Ayrıca taşıma ve nakliye gibi işleri sizlere ücretsiz olarak sunmaktayız.

İkinci El Eşya ile Paranız Cebinizde kalsın

Günümüz şartlarında sıfır eşya almak maddi külfet getiren bir durumdur. Bundan dolayı güvenilir ve kaliteli ikinci el eşya satın alarak ciddi bir maddi külfetten kurtulmuş olursunuz. Aksi halde yıllar boyunca ağır taksitlerden dolayı ekonomik dengeniz bozulabilir. Firma olarak sattığımız ikinci el eşyalarda herhangi bir çizik, ezik, kırık veya dezenformasyon izi bulunmaz. Bütün eşyalar bakımdan geçirilerek sahip oldukları eksiklikler giderilerek müşteri hizmetine sunmaktayız. Satın aldığınız ikinci el eşyalar kesinlikle eski ve bakımsız durmazlar. Bütün eşyalar temizlenir belli bakımlardan geçirilerek herhangi bir yan etki oluşturmaz.,

İkinci El Eşyalarınızı Çöpe Atmayın

Şile ikinci el eşya satan ve satın alan firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini şiar edinmekteyiz. Kullandığınız ve belli bir süre sonra değiştirmeye karar verdiğiniz mobilya, beyaz eşyalarınız, sehpa, küçük ev aletlerinizi atmanıza veya yarı fiyatına satmanıza gerek kalmadan bütün eşyalarınız gerçek değerinde satın alınmaktadır. İkinci el eşyalarınızın yerine rahatlık gerek sıfır gerekse de farklı renk ve modellerde modern ve şık ikinci el eşya satın alabilirsiniz. Bütün eşyalarınız değerinde alınır ve sizlerin istediği son derece zengin içeriklerimiz ile takas edilerek daha ferah ve güzel mekânlar oluşturabilirsiniz.

Güvenli Ve Şeffaf Alış Veriş İçin Bizleri Tercih Edebilirsiniz

İkinci el eşyalarınızı satarken tereddüt yaşıyorsanız ve aklınızda sorular varsa firma olarak bütün sorunlarınızı ve soru işaretlerini gidererek sizlerin de tatmin olacağı bir ortam sunuyoruz. İkinci el eşya farklı kesimlerden kişiler satın aldığı gibi genellikle öğrenciler maddi durumu müsait olmayan kişiler güvenle satın alabilmektedir. Sattığımız ürünleri test edebilir en ince ayrıntısına kadar bakabilirsiniz sattığımız bütün ürünlerin her zaman arkasındayız. Fonksiyonel ve şık ürünlerimizi satın aldığınız zaman kapınıza kadar getirip kuruyor ve herhangi bir ücret talep etmiyoruz. İşin ehli olmayan ve ihtiyacınızı bilmeyen yerlerden almış olduğunuz İkinci el eşyalar sizlerin mağduriyet yaşamanıza neden olabilir. Uzman ekibimiz satın aldığınız eşyaları yıllarca kullanabileceğiniz şekilde monte ederek kullanımınıza sunmaktadır.

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yazar hakkında: www.ikincielesyaalsat.net

www.ikincielesyaalsat.net ; 1999 Yılında İstanbul Küçükyalıda Kurulmuş olup ilk günden bugüne Kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi ilke edinmiş olup yılların verdiği tecrübe ile İkinci El Eşya Alım Satım Hizmetini En iyi şekilde yürütmektedir.Uzun yıllardan beri mutlu ve her zaman kalıcı müşteriler edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?