EYÜP İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Eyüp İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya satışı yapmak zaman zaman ihtiyaç haline gelebilir. Eşyalarınız çok fazladır ve artık eski eşyalarınızı elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Yeni aldığınız eşyalar için bir bütçe oluşturmak isteyebilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınız nedeni ile elinizde fazla bulunan eşyaları satmak isteyebilirsiniz. Eski eşya satarken nedeniniz her ne olursa olsun öncelikle doğru adrese başvurmanız gerekir. Eyüp ikinci el eşya alanlar olarak sizlere sunduğumuz hizmet sayesinde eşyalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Eşyalarınızı satarken de değer biçilerek sizlere fiyat verilir. Eski bir ürünün değeri ise bazı faktörler göz önünde bulundurularak tespit edilir. Beyaz eşya, elektronik eşya, mobilya, antika eşya gibi çok geniş alım hizmetimiz vardır. Beyaz eşyalarınızı bizlere satmak istediğinizde cihazın yılına ve estetik durumuna bakılır. Ayrıca çalışma durumuna da bakılarak gerçek değeri hesaplanır. Mobilyalarınızı incelerken de mobilyaların en önemli unsuru olan estetik durumuna bakılır. Eyüp 2.el eşya alan yerler olarak mobilyalarda yırtıklar, çizikler, eksik yastıklar gibi unsurlar oldukça fiyatta düşüşler oluşabilir. Aynı zamanda kanepe gibi koltukların açılma sistemlerinin çalışmıyor olması da fiyatı etkileyen faktörler arasındadır.

Elektronik eşyalar arsında bulunan televizyon gibi eşyaların da çalışma durumları incelenerek ne kadar iyi durumdaysa o kadar değeri artar. Eyüp spot eşya alım satım işlemleri ile hizmet veren firmamız spot eşya işlemlerinizi de yürütmektedir. Böylelikle ünlü markaların ürünleri tarafımızca ticareti yapılmaktadır.

Eyüp eski eşya alanlar olarak sizler sunduğumuz hizmette her zaman en iyi fiyatlandırmayı yapmak için özenle incelemelerimizi gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin her zaman en iyi fiyatı alması için gayret ederek doğru tespitler yapmaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde acil nakit ihtiyaçlarında, yeni eşya almak istediğinizde veya elinizde bulunan fazla eşyaları değerlendirmek istediğinizde doğru adres olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Satmak istediğiniz eşyaları bizlere Whatsapp uygulamasından fotoğraflarını atabilirsiniz. Fiyat teklifimiz üzerinde kabul etmeniz durumunda kendi nakliye araçlarımız ile gelip eşyalarınızı almakta ve ödemenizi ise anında nakit olarak yapmaktayız. Sizlerde bu değerli hizmetten yararlanmak ve sahip olduklarınızı değerinde satmak istiyorsanız iletişime numaralarımızı kullanmanız satışın hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için yeterlidir.

Yazar hakkında: www.ikincielesyaalsat.net

www.ikincielesyaalsat.net ; 1999 Yılında İstanbul Küçükyalıda Kurulmuş olup ilk günden bugüne Kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi ilke edinmiş olup yılların verdiği tecrübe ile İkinci El Eşya Alım Satım Hizmetini En iyi şekilde yürütmektedir.Uzun yıllardan beri mutlu ve her zaman kalıcı müşteriler edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?