ŞİŞLİ İKİNCİ EL EŞYA

şişli 2. el eşyalarımı nasıl satarım

Şişli İkinci El Eşya

İş yerinizde kullandığınız mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya gibi ürünleri satma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bunun birçok nedeni vardır. Eski eşyalarınızı artık yenilemenin vakti gelmiş olabilir. Diğer yandan iş yerinizi taşımanız nedeni ile ikinci el eşya olan ürünler satarak yeni yerinizde başka eşyaları almak isteyebilirsiniz. Nedeniniz her ne olursa olsun Şişli ikinci el eşya alanlar olarak bizleri tercih edin. Sizler için verdiğimiz hizmetimiz sayesinde eski eşya satışınızı çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Firma olarak verdiğimiz hizmetlerimiz sizin sahip olduğunuz eşyaların hemen satılmasını sağlamaktayız. Bunun içinde oldukça kolay bir süreç işlemektedir. İş yerinizde koltuklar, masalar, sandalyeler, sehpalar, kitaplıklar, dolaplar olabilir. Bu mobilyaların satış işlemleri içinde birçok çalışma ve ilan vermeniz gerekmektedir. Ancak Şişli 2.el eşya alan yerler olarak verdiğimiz hizmet sayesinde bu kadar teferruat ile uğraşmanıza hiç gerek yok. Mobilyaların yanı sıra iş yerinizde beyaz eşyanız varsa bu eşyaları da satma imkanınız vardır. Beyaz eşya olarak iş yerlerinde kullanılan buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz ve mutfak ürünlerini satarak yeni iş yerinize taşınırken eski eşyalarınızı da değerlendirebilirsiniz.

Şişli spot eşya alım satım hizmeti veren firmamız iş yerlerinde ihtiyaç olan satışların yanı sıra evlerinizde bulunan eşyaları da değerlendirmektedir. Mobilya, beyaz eşya, elektronik eşyaların yanı sıra spot eşya ve antika eşya alımlarımız sayesinde de birçok eşyanızı bizimle değerlendirmeniz mümkündür. Müşterilerimizin bu taleplerine en iyi şekilde cevap vermek içinde fotoğraflar ile fiyat teklifi vermekteyiz. Bu konuda bizlere ulaştıracağınız fotoğrafları inceleyerek fiyat teklifi vermekte ve sizlerde bu fiyat tekliflerini kabul etmeniz ile alım süreci başlamaktadır.

Alım sürecimizde İstanbul’da bulunan her adrese kendi araçlarımız ile ulaşmakta ve nakliye sürecini firmamız yürütmektedir. Şişli eski eşya alanlar olarak aynı zamanda eşyalarınızı aldığı anda ödemenizi yapmaktadır. Yapılan anlaşma üzerine varılan fiyat anında ve nakit olarak ödenmektedir. Bu hizmetimiz sayesin ikinci el olan eşyalarınızı hızlı bir şekilde satmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Firmamızdan hizmet almak için günün her saati Whatsapp iletişim hattımızı kullanabilir ve satış işlemlerinin başlatılmasını hemen sağlayabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yazar hakkında: www.ikincielesyaalsat.net

www.ikincielesyaalsat.net ; 1999 Yılında İstanbul Küçükyalıda Kurulmuş olup ilk günden bugüne Kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi ilke edinmiş olup yılların verdiği tecrübe ile İkinci El Eşya Alım Satım Hizmetini En iyi şekilde yürütmektedir.Uzun yıllardan beri mutlu ve her zaman kalıcı müşteriler edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?